Unobrand | ul. Jagiellońska 88 | 02-678 Warszawa

Konfekcjonowanie produktów

Pakowanie różnego typu przedmiotów wraz z materiałami promocyjnymi czy też łączenie artykułów objętych promocją w specjalne pakiety z dodatkami jest jednym z najpowszechniejszych działań marketingowych. Takie zestawy bywają zróżnicowane i często nietypowe, przez co konfekcjonowanie produktów i artykułów reklamowych nie może odbywać się na taśmie produkcyjnej. Nasze wieloletnie doświadczenie w konfekcjonowaniu towarów i materiałów reklamowych pozwala zagwarantować Państwu profesjonalne wykonanie oraz doradztwo w tej dziedzinie. Pomagamy zarówno w dobrze sposobu łączenia ze sobą artykułów, jak również wyglądu docelowego opakowania.

W zależności od typu zastosowanego opakowania, rodzaju przekazanych nam materiałów, jak również sposobu ich późniejszej dystrybucji wyróżnia się następujące sposoby konfekcjonowania produktów i artykułów promocyjnych:

Insertowanie

Proces ten polega na dołączaniu do gotowych artykułów dodatkowych, uzupełniających je elementów. Insertowanie wykorzystuje się zazwyczaj w przypadku umieszczania w czasopismach próbek, tekturowych i plastikowych kart, płyt CD czy innych gadżetów i materiałów promocyjnych. Ten sposób konfekcjonowania towaru i materiałów reklamowych znajduje zastosowanie też w korespondencji masowej (np. wysyłka kart płatniczych), jak również w dołączaniu do wyrobów ulotek, katalogów, dedykacji itp.

Insertowanie obejmuje przede wszystkim wklejanie elementów do czasopism, katalogów, listów itp. Proces może być poszerzony ponadto o foliowanie bądź kopertowanie.

Foliowanie

Ten rodzaj konfekcjonowania towaru i materiałów promocyjnych dedykowany jest zabezpieczaniu ich lub też łączeniu w pakiety. W zależności od rodzaju zastosowanej folii, a co za tym idzie także procesu technologicznego, wyróżnia się foliowanie luźne bądź obkurczone na przedmiotach, klejone bądź też zgrzewane.

Foliowanie to sposób na konfekcjonowanie produktów i artykułów promocyjnych takich jak czasopisma z dodatkami, książki, karty kolekcjonerskie, czy też różnego rodzaju wyroby przeznaczone do sprzedaży w pakiecie, także kosmetyczne czy spożywcze.

Co-packing

Jest to usługa obejmująca przepakowywanie towarów bądź tworzenie pakietów produktowych. Co-packing może więc oznaczać zapakowanie towarów do atrakcyjnych wizualnie kofert, pudełek, torebek czy też innych opakowań. Ten rodzaj konfekcjonowania artykułów i materiałów promocyjnych polega zazwyczaj nie tylko na samym pakowaniu produktów, lecz także projektowaniu i produkcji docelowych opakowań oraz foliowaniu całości.

Co-packing poza tworzeniem wielopaków oraz pakowaniem przedmiotów do kofert, ozdobnych puszek czy kosmetyczek dotyczy także przygotowywania barkietek czy wzorników kolorów.

W firmie UNOBRAND w Warszawie skorzystacie Państwo z następujących usług w zakresie konfekcjonowania towarów i produktów promocyjnych:

  • Dodawanie próbek i gratisów do opakowań innych towarów (doklejanie ręczne).
  • Tworzenie multipaków składających się z kilku jednorodnych przedmiotów.
  • Pakowanie zestawów składających się z różnych artykułów (np. display'e, zestawy świąteczne, kosmetyczki itp.).
  • Naklejanie na towary promocyjnych etykiet samoprzylepnych.
  • Przepakowywanie produktów.
  • Foliowanie w folię PCV oraz PE (zgrzewki).
  • Magazynowanie produktów lub materiałów promocyjnych niezbędnych do przygotowania zestawów promocyjnych i przeprowadzenia kampanii dystrybucji przygotowanych zestawów.

 

Ręczne konfekcjonowanie produktów i materiałów objętych promocją to usługa niedroga i bardzo skuteczna. Zestawy komponujemy szybko i rzetelnie, przygotowując dla Państwa pełne zaplecze kampanii marketingowej. Zawsze dbamy o wygląd gotowych zestawów tak, by przykuwały one uwagę kupujących oraz były godną wizytówką Państwa przedsiębiorstwa bądź promowanej marki.

Oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania z zakresu konfekcjonowania towarów i artykułów reklamowych dla różnorodnych działań promocyjnych – od promocji sprzedażowych po typową reklamę w czasopismach czy w formie przesyłek pocztowych. Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty.