Unobrand | ul. Jagiellońska 88 | 02-678 Warszawa

Obsługa korespondencji

Komunikacja pisemna to wciąż jedna z podstawowych form kontaktu z Klientem, jak również działań marketingowych czy z zakresu PR. Dzięki profesjonalnej obsłudze korespondencji zyskujecie Państwo pewność, że Wasze przesyłki trafią do adresatów we wskazanym terminie, a także zostaną dostosowane do wymagań współczesnych odbiorców.

Niezależnie od tego, czy są to listy standardowe czy promocja w formie direct mail, w biurze UNOBRAND zamówią Państwo druk papieru firmowego, kopertowanie, pakowanie ręczne oraz personalizację wszelkich dokumentów. UNOBRAND zapewnia kompleksową obsługę korespondencji, bez względu na liczbę przesyłek!

Dbamy o wizerunek naszych Klientów

Obsługa korespondencji to tworzenie wizytówki firmy - nieodzownej w budowaniu pozytywnych relacji z Klientami i partnerami biznesowymi. Oferujemy wydruk dokumentów oraz adresów na kopercie w dowolnym nakładzie. Całość prezentuje się bardzo profesjonalnie, co z pewnością pozytywnie wpłynie na odbiór Państwa firmy jako sprzedawcy, usługodawcy czy partnera.

Wszystkie obowiązki bierzemy na siebie

W zależności od wybranego formatu oraz ilości przesyłek wykonujemy kopertowanie maszynowe bądź ręczne. Poza wydrukiem przekazanych nam plików oraz kopertowaniem zajmujemy się również odbiorem i dostarczaniem korespondencji do Klienta bądź ekspedycją wysyłek za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo

Zamiast przeznaczać czas i środki finansowe na przygotowywanie niezliczonych ilości listów w swoim przedsiębiorstwie, możecie Państwo zlecić kompleksową obsługę korespondencji właśnie w firmie UNOBRAND. W pełni bezpiecznie zarządzamy bazami danych udostępnionymi nam przez Klienta. Regularnie przygotowujemy i rozsyłamy m.in. rachunki, oferty, bilingi, monity, wezwania i inne treści na dokumentach we wzorze wybranym przez Klienta. Przesyłki polecone ewidencjonujemy w książkach nadawczych.

Zarządzanie powierzonymi nam danymi odbywa się z dbałością o wszelkie zasady bezpieczeństwa. Wykorzystujemy skuteczne środki ochrony danych naszych Klientów oraz odbiorców przesyłek.

Co zyskują Państwo z UNOBRAND?

  • Profesjonalnie przygotowaną pocztę wychodzącą;
  • Pewność nadania przesyłek w ustalonym terminie;
  • Gwarancję bezpieczeństwa danych osobowych Państwa, jak i Waszych Klientów;
  • Czas, który musieliby poświęcić Państwa pracownicy na przygotowanie oraz nadanie przesyłek;
  • Płynne funkcjonowanie sekretariatu lub innego działu, którego zadaniem byłaby obsługa korespondencji;
  • Brak konieczności zatrudniania kolejnych pracowników / tworzenia nowych stanowisk pracy, dedykowanych obsłudze poczty wychodzącej;
  • Możliwość zmniejszenia kosztów jednostkowych nadań.