Usługi drukarskie i produkcja opakowań

Strona wizualna produktów może przesądzić o sukcesie przedsięwzięcia. Klienci doceniają przede wszystkim atrakcyjnie wyglądające propozycje. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi drukarskie, które pozwolą Państwa pomysłowi wpisać się w najnowsze trendy. Można zlecić nam też m.in. pakowanie towaru, etykietowanie, foliowanie czy różnego rodzaju druk.

Dokładne odwzorowanie kolorów i detali na wydruku

Zajmujemy się drukowaniem ulotek, katalogów, kopert czy wszelkich innych materiałów promocyjnych lub firmowych. Nasz park maszyn wyposażony jest m.in. w urządzenia umożliwiające wykonywanie nadruków rolowych, offsetowych czy UV. Doświadczenie i korzystanie ze sprzętu uznanych marek sprawiają, że świadczone przez nas usługi drukarskie nie pozostawiają zastrzeżeń. Gwarantujemy dokładne odwzorowanie projektu klienta – w zakresie koloru oraz detali, a także oferujemy możliwość zaprojektowania nowych materiałów zgodnie ze wskazówkami. Usługi drukarskie obejmują także produkcję opakowań tekturowych lub foliowych z właściwym nadrukiem. Dodatkowo możemy zająć się również pakowaniem towaru oraz jego etykietowaniem.

Paletki na cienie

Etykiety Shrink Sleeve

Etykietowanie

Foliowanie

Konfekcjonowanie

Pakowanie

Sklepy internetowe

Usługi poligraficzne

Co Packing

Projektowanie opakowań

Banderolowanie

Magazynowanie i logistyka

Opakowania atrakcyjne wizualnie

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest produkcja opakowań tekturowych. Zajmujemy się realizacją nawet najbardziej niebanalnych projektów. Wykonujemy pakowanie towarów nietypowych, które nie może odbywać się na taśmie produkcyjnej. Sprawnie przeprowadzamy też etykietowanie m.in. w nowoczesnej technologii Shrink Sleeve. Dzięki otwarciu na innowacyjne rozwiązania produkcja opakowań tekturowych i nie tylko, w naszej firmie przebiega sprawnie, a jej efekty przyciągają uwagę i zapewniają zainteresowanie potencjalnych klientów.

Korzystne łączenie usług

W związku z tym, że posiadamy bogato wyposażony park maszyn, jesteśmy w stanie realizować różnego rodzaju zadania przy jednym zleceniu. Bez względu na to, czy zlecą nam Państwo etykietowanie połączone z produkcją opakowań tekturowych, usługami drukarskimi czy pakowaniem towaru, jesteśmy gotowi przeprowadzić cały proces szybko i sprawnie.
W naszej ofercie znajdą Państwo szereg propozycji, które są dopasowane praktycznie do każdej branży. Jeśli nie widzą Państwo jakiejś z usług, a chcielibyście z niej skorzystać, wówczas zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z naszą firmą.