Paletki kartonowe do makijażu, na cienie do powiek

Paletki kartonowe do makijażu – kompleksowe wykonanie opakowań pod kosmetyki.

Paletki do makijażu to nasza specjalizacja. Wykonujemy indywidualne projekty, zamówienia które najpierw ustalamy bezpośrednio z klientem.
W naszej ofercie znajdą Państwa ekskluzywne paletki do cieni kartonowe wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Dodatkowo możemy zaproponować elementy takie jak:
  • lusterko
  • okienko
  • zamykanie magnetyczne
  • bez zamykania magnetycznego
  • uszlachetnienie wg. zapotrzebowania.
Starannie zaprojektowane i wykonane wysokiej jakości opakowania na kosmetyki to gwarancja wyróżnienia się na półce sklepowej!
Oferujemy różnego rodzaju paletki do cieni, nie ograniczamy się do standardowego stylu wykonania. Każdy projekt jest opracowywany indywidualnie i ze szczególną uważnością na wyróżnienie marki oraz produktu. Oferowane przez nas paletki do cieni to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania produkcyjne które umożliwiają zadbanie o każdą krawędź paletki. Wysokiej jakości druk ofsetowy lub cyfrowy pozwala nam na pełną kontrolę nad kolorystyką opakowania a dopełniamy wszystko uszlachetnieniem pudełka. Jako doświadczeni fachowcy polecamy najlepsze rozwiązania dobrane do projektu:

  • folie ozdobne ( mat, błyszcząca, holograficzna, hot stamping)
  • druk na metalizie
  • soft touch
  • lakier wybiórczy UV
  • i wiele innych
Do Państwa dyspozycji mamy szeroki wybór folii do tłoczenia w różnych odcieniach oraz kolorach. W produkcji naszych paletek używamy wysokiej jakości papiery ozdobne, barwione w masie oraz papiery ekologiczne. Projekt paletki dopasowujemy dokładnie do Twojego produktu, przed przystąpieniem do produkcji wykonujemy prototyp co umożliwia dopracowanie opakowania w każdym szczególe.

Każde opakowanie możemy stworzyć od zera, lub opracować Twój pomysł. W pierwszym etapie rozpoczynamy projektowanie graficzne, czynności produkcyjne, a w finałowym etapie gotowy projekt.
Paletki na cienie producent
Paletki kartonowe na kosmetyki - producent

Paletki kartonowe - nasza oferta

Jako wiodący producent paletek na rynku Polskim oraz światowym oferujemy szeroką bazę wykrojników, która znacznie przyspiesza proces produkcji.
Wykonujemy również paletki do makijażu nietypowe precyzyjnie dostosowane do kształtu Twojego produktu.

Chętnie doradzimy oraz pomożemy w doborze wymiarów oraz konstrukcji całego opakowania. Opracujemy indywidualny projekt paletki co sprawi, że Twój produkt będzie wyróżniał się na tle innych produktów.
Gwarantujemy pełną satysfakcję po otrzymaniu ostatecznego produktu. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania

Wszystkie nasze produkty wykonywane są w Polsce dzięki czemu zaoszczędzisz na czasie i pieniądzach, które potrzebował byś przeznaczyć na import z poza granicy.
Produkujemy paletki na cienie w nakładach nieograniczonych oraz w mniejszych ilościach.
Zainteresowała Cię nasz oferta? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz zespół chętnie Tobie doradzi oraz zaproponuje odpowiednie rozwiązanie!
Potrzebujesz więcej informacji na temat tego produktu?